Nowy czy używany rower

rowerRower to świetny pojazd, na którym można poruszać się bez ograniczeń. Dlatego też, warto jest mieć swój rower i uprawiać ten rewelacyjny sport. Jeżeli do tej pory nie mieliśmy własnych dwóch kółek, warto zastanowić się nad zakupem takiego roweru. Możemy zdecydować się na zakup roweru nowego, albo też używanego, a wszystko zależy od naszego budżetu. Na pewno nie warto jest kupować taniego roweru, który będzie wymagał ciągłych napraw i wymian części. Tanie rowery mogą nadawać się wręcz na jeden sezon, co na pewno nie jest dobrym wyborem. Warto pozwiedzać sklepy rowerowe i obejrzeć kilka rowerów, a dzięki temu dowiemy się jaki budżet będzie nam potrzebny. Sklepy rowerowe mają obszerną ofertę rowerów nowych, ale także używanych. Warto tam zakupić rower używany bo będziemy mieli pewność, że rower ten jest sprawny, że będzie działał tak jak trzeba i często na taki rower dostaniemy gwarancję.

W przypadku zakupu roweru używanego jest to bardzo ważna rzecz. Rower używany na pewno najtaniej kupimy od osoby prywatnej. Jenak jest tu zawsze pewne ryzyko tego, że w tym przypadku rower będzie narażony na więcej usterek, a może nawet będzie potrzebna szybka napraw. Dlatego też, jeżeli rower używany to tylko sklep rowerowy, gdzie zostaniemy profesjonalnie obsłużeni. W tym przypadku, sklepy rowerowe wydają się być najpewniejsze do zakupu roweru. Podobnie jest z rowerami nowymi, gdzie sklepy rowerowe mają największą ofertę i tam także najlepiej jest się udać.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

1 odpowiedź to “Nowy czy używany rower”

  1. Kacper napisał(a):

    Ani nowy, ani używany nie będzie tak doskonale odpowiadał naszym potrzebom jak składany własnoręcznie. Koszt może być wyższy, ale za to doskonale wiem na czym jeżdżę. Jeśli poważnie myślisz o jeździe sportowej czy trekkingowej, własnoręcznie poskładany rower zawsze da ci większe bezpieczeństwo oraz lekkość jazdy niż nawet najdroższy nowiutki model.

Zostaw odpowiedź