Hotele już nie tylko dla turystów

plaża nadmorska

Turystyka rozwija się bardzo prężnie i dynamicznie, a z usług hotelarzy korzystają dziś nie tylko osoby prywatne, które samodzielnie chcą organizować swój doroczny urlop. Coraz częściej turystykę łączy się również z pracą, a turystyka biznesowa świetnie sprawdza się poza sezonem, kiedy w hotelach jest mniej gości. Chociaż dziś już coraz więcej obiektów stara się dopasować do konferencyjnych standardów, to jednak niektóre z nich mają zdecydowaną przewagę na rynku. Ciężko przecież pod względem atrakcji przebić konferencje nad morzem – Astor Hotel. W Polsce takich obiektów, które z powodzeniem łączą pracę i przyjemności wciąż przybywa, a najlepsze ośrodki walczą o klientów stale wzbogacając swoją ofertę. Jakie zatem są te idealne konferencje nad morzem?

Już pomijając kwestie związane z dojazdem i transportem, pomyśleć trzeba o dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Obiekty konferencyjne muszą być odpowiednio duże i posiadać profesjonalne sale wykładowe i konferencyjne. Docenia się te, które mieszczą nawet po kilkaset osób. Bardzo ważne jest też wyposażenie takich sal. Powinny być one nie tylko przestronne, ale mieć również połączenie z siecią, ważny jest rzutnik i sprzęt multimedialny z odpowiednim nagłośnieniem. Pokoje hotele też muszą być komfortowe. Zazwyczaj nie wynajmuje się pokoi trzyosobowych, za to pożądane są jedynki i dwójki.

W hotelu powinna znajdować się też w miarę duża restauracja, by zapewnić gościom wszystkie podstawowe posiłki, jak również i poczęstunek podczas przerwy kawowej. To jednak wciąż nie wszystko. Wielu hotelarzy kusi firmy również tym, co oferują po godzinach. Goście konferencji mogą więc liczyć na pakiet usług spa i wellness i inne atrakcje. Popularne są wieczory karaoke, spotkania integracyjne lub przy grillu. Wciąż atrakcyjne są też rejsy o zachodzie słońca oraz krótkie wycieczki po najbliższej okolicy. Uczestnicy konferencji doceniają też zazwyczaj te typowe atrakcje nadmorskie. Chętnie plażują, uprawiają sporty wodne i spacerują lub biegają brzegiem morza.

Dobrym przykładem placówki, która prezentuje bardzo szeroką ofertę organizacji konferencji nad morzem, jest hotel Astor z Jastrzębiej Góry. Z pełną ofertą pod względem kompleksowej obsługi konferencji zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej hotelu, znajdującej się pod adresem: http://www.astorhotel.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Zostaw odpowiedź