To czego jeszcze nie wiesz o zimowej stolicy Polski

Każdy polak zna to miejsce – Zakopane. Ale być może właśnie masz szansę dowiedzieć się coś nowego i jeszcze raz zdecydować się na nocleg zakopane w tym cudownym miejscu! Chcesz się przekonać? Czytaj dalej.

Jeśli czujesz się na siłach możesz skorzystać z zakopiańskich wyciągów krzesełkowych, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkie piękne widoki i zrobić kilka wspaniałych zdjęć po drodze.

Jeśli chodzi o jej historię tej miejscowości to jazda na nartach w Zakopanem pomogła umieścić to miasto na sportowej mapie – nie tylko Polski, ale i całego świata. Zakopane przecież było gospodarzem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym i w innych dyscyplinach. Oczywiście jazda na nartach jest tu nie tylko przeznaczona i umożliwiona dla profesjonalistów, każdy może z niej skorzystać podczas zimowych miesięcy.

Istnieje duży wybór sklepów, gdzie można wypożyczyć i kupić cały wymagany sprzęt, a gdy dotrzesz już na stoki to przekonasz się, że naprawdę jest tam nie tylko świetny nocleg, ale także wiele mnóstwo miejsc, gdzie można nauczyć się jeździć na nartach.

Ceny w miejscowościach turystycznych dla większości wczasowiczów są naprawdę przystępne, szczególnie dla turystów z innych większości krajów. W Zakopanem można udać się do restauracji z żoną i szóstką przyjaciół zamówić zestaw głównych posiłków i napojów i zapłacić niewiele! Jest to bardzo niesamowite, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że wszystkie potrawy, które się tam  przygotowuje są świeże, a w większości restauracji można rzeczywiście być świadkiem gotowania żywności.

Polecane są również apartamenty zakopane – ul. Sienkiewicza 12 Zakopane

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
To czego jeszcze nie wiesz o zimowej stolicy Polski, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Zostaw odpowiedź